Головна Новини Результати чемпіонатів України – «Полтава-2016»

Результати чемпіонатів України – «Полтава-2016»

Дата:   16-17 вересня 2016 р.
Місце:  м. Полтава, Спортивний комплекс ГУ НП України в Полтавській області (адреса: вул. Пушкіна, буд. 83)
Організатори:   Міністерство молоді та спорту України; В.Г.О. «Українська федерація кіокушинкай карате», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, ГО «Полтавська обласна асоціація кіокушинкай карате» (керівник: Сікалов Г.А.).
Кількість учасників:  168
Кількість команд:  18, що представляли 17-ть областей і м. Київ
Розділи та вікові групи змагань:
1) абсолютний чемпіонат України серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» у відкритій ваговій категорії;
2) чемпіонат України серед молоді чоловічої та жіночої статі 1994-1997 рр.н. у розділах «куміте» та «ката»;
3) чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр.н. у розділах «куміте» та «ката».

 

Абсолютний чемпіонат України серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» у відкритій ваговій категорії

Чоловіки

1-ше місце         Тимець Олександр, Хмельницька область, м. Хмельницький

2-ге місце           Котляревський Ігор, м. Київ

3-тє місце           Кривко Олександр, Полтавська область, м. Лохвиця

4-те місце          Білоцький Артем, м. Київ

 

Жінки

1-ше місце         Вересняк Альона, Хмельницька область, м. Хмельницький

2-ге місце           Лагно Світлана, Кіровоградська область, м. Олександрія

3-тє місце           Хрустальова Анастасія, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг

4-те місце          Пелих Марія, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ

 

Чемпіонат України серед молоді чоловічої та жіночої статі 1994-1997 років народження

 

Розділ «куміте»

Молодь чоловічої статі

до 65,0 кг

1-ше місце         Лемішко Богдан, Львівська область, м. Львів

2-ге місце           Свинаренко Олександр, Полтавська область, м. Лохвиця

3-тє місце           Рибак Володимир, Київська область, м. Бровари

4-те місце          Ступець Ігор, Львівська область, м. Львів

 

65,0-70,0 кг

1-ше місце         Слинько Максим, Львівська область, м. Львів

2-ге місце           Кравченко Вадим, Хмельницька область, м. Хмельницький

3-тє місце           Блощаневич Олег, Київська область, м. Фастів

4-те місце          Лебідь Арсен, Хмельницька область, м. Хмельницький

 

70,0-75,0 кг

1-ше місце         Чайківський Максим, Житомирська область, м. Житомир

2-ге місце           Максимів Ігор, Львівська область, м. Буськ

3-тє місце           Жуков Руслан, Львівська область, м. Львів

4-те місце          Краснокуцький Данило, Львівська область, м. Львів

 

75,0-80,0 кг

1-ше місце         Ференц Ростислав, Львівська область, м. Золочів

2-ге місце           Сергієнко Ілля, Київська область, м. Буча

3-тє місце           Дума Юрій, Львівська область, м. Львів

4-те місце          Малендевич Микита, Львівська область, м. Львів

 

80,0-85,0 кг

1-ше місце         Бугай Володимир, Полтавська область, м. Лохвиця

2-ге місце           Крюков Юрій, Львівська область, м. Буськ

3-тє місце           Загорбенський Любомир, Львівська область, м. Львів

4-те місце          Чернов Михайло, Херсонська область, м. Херсон

 

понад 85,0 кг

1-ше місце         Журавель Анатолій, Полтавська область , м. Лохвиця

2-ге місце           Іноземцев Юрій, Донецька область, м. Донецьк

3-тє місце           Іноземцев Костянтин, Донецька область, м. Донецьк

4-те місце          Весельський Юрій, Львівська область, м. Львів

 

 

Молодь жіночої статі

до 55,0 кг

1-ше місце         Ейсмунт Анастасія, Київська область, м. Буча

2-ге місце           Мельничук Анастасія, Вінницька область, м. Вінниця

3-тє місце           Покотило Анастасія, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ

4-те місце          не визначалось

 

55,0-60,0 кг

1-ше місце         Сас Анна, Вінницька область, м. Козятин

2-ге місце           Дузяк Анастасія, Вінницька область, м. Ладижин

3-тє місце           не визначалось

 

60,0-65,0 кг

1-ше місце         Козлова Юлія, Херсонська область, м. Херсон

2-ге місце           Дереза Поліна, Донецька область, м. Донецьк

3-тє місце           не визначалось

 

понад 65,0 кг

1-ше місце         Лагно Світлана, Кіровоградська область, м. Олександрія

2-ге місце           не визначалось

 

Розділ «ката»

Молодь чоловічої статі:

1-ше місце      Габчак Юрій, Львівська область, м. Львів

2-ге місце       Слинько Максим, Львівська область, м. Львів

3-тє місце       Ступець Ігор, Вінницька область, м. Вінниця

4-те місце       Лебідь Арсен, Хмельницька область, м. Хмельницький

 

Молодь жіночої статі:

1-ше місце      Мельничук Анастасія, Вінницька область, м. Вінниця

2-ге місце       Дузяк Анастасія, Вінницька область, м. Ладижин

3-тє місце       не визначалось

 

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження

Розділ «куміте»

Юнаки:

до 50,0 кг

1-ше місце      Томаровщенко Максим, Кіровоградська область, м. Олександрія

2-ге місце       Юрчук Роман, Житомирська область, м. Житомир

3-тє місце       Ніколайчик Федір, Київська область, м. Бровари

4-те місце       Дзинюк Микола, Хмельницька область, м. Хмельницький

 

50,0-55,0 кг

1-ше місце      Камінський Роман, Львівська область, м. Львів

2-ге місце       Базилевський Олег, Львівська область, м. Львів

3-тє місце       Бугай Андрій, Полтавська область, м. Лохвиця

4-те місце       Марченко Станіслав, Полтавська область, м. Лохвиця

 

55,0-60,0 кг

1-ше місце      Крайнюк Андрій, Херсонська область, м. Херсон

2-ге місце       Цуревський Віталій, Полтавська область м. Полтава

3-тє місце       Сорока Антон, Полтавська область, м. Лохвиця

4-те місце       Морозов Андрій, Донецька область, м. Донецьк

 

60,0-65,0 кг

1-ше місце      Журавель Ростислав, Полтавська область, м. Лохвиця

2-ге місце       Іщенко Дмитро, Миколаївська область, м. Миколаїв

3-тє місце       Шевченко Андрій, Донецька область, м. Донецьк

4-те місце       Бойко Павло, Полтавська область, м. Лохвиця

 

65,0-70,0 кг

1-ше місце      Лук‘яненко Леонід, Полтавська область, м. Полтава

2-ге місце       Пушка Максим, Львівська область, м. Львів

3-тє місце       Бень Денис, Львівська область, м. Львів

4-те місце       Турчин Микола, Львівська область, м. Ходорів

 

70,0-75,0 кг

1-ше місце      Гаран Микита, Херсонська область, м. Херсон

2-ге місце       Кабанов Денис, Київська область, м. Фастів

3-тє місце       Попенюк Зеновій, Львівська область, м. Львів

4-те місце       Саволюк Данило, Вінницька область, м. Ладижин

 

понад 75,0 кг

1-ше місце      Воєводкін Данило, Київська область, м. Фастів

2-ге місце       Гаран Іван, Херсонська область, м. Херсон

3-тє місце       Сараєв Юрій, Львівська область, м. Золочів

4-те місце       Швидкий Денис, Львівська область, м. Львів

 

Дівчата:

до 50,0 кг

1-ше місце      Король Юлія, Львівська область, м. Львів

2-ге місце       Мудра Єкатерина, Херсонська область, м. Херсон

3-тє місце       Погранична Олеся, Львівська область, м. Львів

4-те місце       не визначалось

 

50,0-55,0 кг

1-ше місце      Безцінна Руслана, Полтавська область, м. Лохвиця

2-ге місце       Поляніна Дарія, Кіровоградська область, м. Олександрія

3-тє місце       Єлістратова Дарина, Кіровоградська область, м. Павлиш

4-те місце       Франко Тетяна, Херсонська область, м. Херсон

 

55,0-60,0 кг

1-ше місце      Шпаковська Наталія, Миколаївська область, м. Миколаїв

2-ге місце       Троян Валерія, Херсонська область, м. Херсон

3-тє місце       Яремченко Юлія, Полтавська область, м. Лохвиця

4-те місце       Данильчук Тетяна, Вінницька область, м. Ладижин

 

60,0-65,0 кг

1-ше місце      Юреня Анастасія, Львівська область, м. Львів

2-ге місце       не визначалось

 

понад 65,0 кг

1-ше місце      Пилипенко Злата, Кіровоградська область, м. Олександрія

2-ге місце       не визначалось

 

Розділ «ката»

Юнаки:

1-ше місце      Камінський Роман, Львівська область, м. Львів

2-ге місце       Дзинюк Микола, Хмельницька область, м. Хмельницький

3-тє місце       Куциняк Кирило, Львівська область, м. Львів

4-те місце       Дерев‘янко Олександр, Миколаївська область, м. Миколаїв

 

Дівчата:

1-ше місце      Верещак Дарина, Миколаївська область, м. Миколаїв

2-ге місце       Король Юлія, Львівська область, м. Львів

3-тє місце       Лазарько Анастасія, Миколаївська область, м. Миколаїв

4-те місце       Поляніна Дарія, Кіровоградська область, м. Олександрія