Дата: 16-17 вересня 2016 р.
Місце: м. Полтава, Спортивний комплекс ГУ НП України в Полтавській області (адреса: вул. Пушкіна, буд. 83)
Організатори: Міністерство молоді та спорту України; В.Г.О. «Українська федерація кіокушинкай карате», Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, ГО «Полтавська обласна асоціація кіокушинкай карате» (керівник: Сікалов Г.А.).
Кількість учасників: 168
Кількість команд: 18, що представляли 17-ть областей і м. Київ
Розділи та вікові групи змагань:
1) абсолютний чемпіонат України серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» у відкритій ваговій категорії;
2) чемпіонат України серед молоді чоловічої та жіночої статі 1994-1997 рр.н. у розділах «куміте» та «ката»;
3) чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр.н. у розділах «куміте» та «ката».
Абсолютний чемпіонат України серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» у відкритій ваговій категорії
Чоловіки
1-ше місце Тимець Олександр, Хмельницька область, м. Хмельницький
2-ге місце Котляревський Ігор, м. Київ
3-тє місце Кривко Олександр, Полтавська область, м. Лохвиця
4-те місце Білоцький Артем, м. Київ
Жінки
1-ше місце Вересняк Альона, Хмельницька область, м. Хмельницький
2-ге місце Лагно Світлана, Кіровоградська область, м. Олександрія
3-тє місце Хрустальова Анастасія, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг
4-те місце Пелих Марія, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ
Чемпіонат України серед молоді чоловічої та жіночої статі 1994-1997 років народження
Розділ «куміте»
Молодь чоловічої статі
до 65,0 кг
1-ше місце Лемішко Богдан, Львівська область, м. Львів
2-ге місце Свинаренко Олександр, Полтавська область, м. Лохвиця
3-тє місце Рибак Володимир, Київська область, м. Бровари
4-те місце Ступець Ігор, Львівська область, м. Львів
65,0-70,0 кг
1-ше місце Слинько Максим, Львівська область, м. Львів
2-ге місце Кравченко Вадим, Хмельницька область, м. Хмельницький
3-тє місце Блощаневич Олег, Київська область, м. Фастів
4-те місце Лебідь Арсен, Хмельницька область, м. Хмельницький
70,0-75,0 кг
1-ше місце Чайківський Максим, Житомирська область, м. Житомир
2-ге місце Максимів Ігор, Львівська область, м. Буськ
3-тє місце Жуков Руслан, Львівська область, м. Львів
4-те місце Краснокуцький Данило, Львівська область, м. Львів
75,0-80,0 кг
1-ше місце Ференц Ростислав, Львівська область, м. Золочів
2-ге місце Сергієнко Ілля, Київська область, м. Буча
3-тє місце Дума Юрій, Львівська область, м. Львів
4-те місце Малендевич Микита, Львівська область, м. Львів
80,0-85,0 кг
1-ше місце Бугай Володимир, Полтавська область, м. Лохвиця
2-ге місце Крюков Юрій, Львівська область, м. Буськ
3-тє місце Загорбенський Любомир, Львівська область, м. Львів
4-те місце Чернов Михайло, Херсонська область, м. Херсон
понад 85,0 кг
1-ше місце Журавель Анатолій, Полтавська область , м. Лохвиця
2-ге місце Іноземцев Юрій, Донецька область, м. Донецьк
3-тє місце Іноземцев Костянтин, Донецька область, м. Донецьк
4-те місце Весельський Юрій, Львівська область, м. Львів
Молодь жіночої статі
до 55,0 кг
1-ше місце Ейсмунт Анастасія, Київська область, м. Буча
2-ге місце Мельничук Анастасія, Вінницька область, м. Вінниця
3-тє місце Покотило Анастасія, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ
4-те місце не визначалось
55,0-60,0 кг
1-ше місце Сас Анна, Вінницька область, м. Козятин
2-ге місце Дузяк Анастасія, Вінницька область, м. Ладижин
3-тє місце не визначалось
60,0-65,0 кг
1-ше місце Козлова Юлія, Херсонська область, м. Херсон
2-ге місце Дереза Поліна, Донецька область, м. Донецьк
3-тє місце не визначалось
понад 65,0 кг
1-ше місце Лагно Світлана, Кіровоградська область, м. Олександрія
2-ге місце не визначалось
Розділ «ката»
Молодь чоловічої статі:
1-ше місце Габчак Юрій, Львівська область, м. Львів
2-ге місце Слинько Максим, Львівська область, м. Львів
3-тє місце Ступець Ігор, Вінницька область, м. Вінниця
4-те місце Лебідь Арсен, Хмельницька область, м. Хмельницький
Молодь жіночої статі:
1-ше місце Мельничук Анастасія, Вінницька область, м. Вінниця
2-ге місце Дузяк Анастасія, Вінницька область, м. Ладижин
3-тє місце не визначалось
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження
Розділ «куміте»
Юнаки:
до 50,0 кг
1-ше місце Томаровщенко Максим, Кіровоградська область, м. Олександрія
2-ге місце Юрчук Роман, Житомирська область, м. Житомир
3-тє місце Ніколайчик Федір, Київська область, м. Бровари
4-те місце Дзинюк Микола, Хмельницька область, м. Хмельницький
50,0-55,0 кг
1-ше місце Камінський Роман, Львівська область, м. Львів
2-ге місце Базилевський Олег, Львівська область, м. Львів
3-тє місце Бугай Андрій, Полтавська область, м. Лохвиця
4-те місце Марченко Станіслав, Полтавська область, м. Лохвиця
55,0-60,0 кг
1-ше місце Крайнюк Андрій, Херсонська область, м. Херсон
2-ге місце Цуревський Віталій, Полтавська область м. Полтава
3-тє місце Сорока Антон, Полтавська область, м. Лохвиця
4-те місце Морозов Андрій, Донецька область, м. Донецьк
60,0-65,0 кг
1-ше місце Журавель Ростислав, Полтавська область, м. Лохвиця
2-ге місце Іщенко Дмитро, Миколаївська область, м. Миколаїв
3-тє місце Шевченко Андрій, Донецька область, м. Донецьк
4-те місце Бойко Павло, Полтавська область, м. Лохвиця
65,0-70,0 кг
1-ше місце Лук‘яненко Леонід, Полтавська область, м. Полтава
2-ге місце Пушка Максим, Львівська область, м. Львів
3-тє місце Бень Денис, Львівська область, м. Львів
4-те місце Турчин Микола, Львівська область, м. Ходорів
70,0-75,0 кг
1-ше місце Гаран Микита, Херсонська область, м. Херсон
2-ге місце Кабанов Денис, Київська область, м. Фастів
3-тє місце Попенюк Зеновій, Львівська область, м. Львів
4-те місце Саволюк Данило, Вінницька область, м. Ладижин
понад 75,0 кг
1-ше місце Воєводкін Данило, Київська область, м. Фастів
2-ге місце Гаран Іван, Херсонська область, м. Херсон
3-тє місце Сараєв Юрій, Львівська область, м. Золочів
4-те місце Швидкий Денис, Львівська область, м. Львів
Дівчата:
до 50,0 кг
1-ше місце Король Юлія, Львівська область, м. Львів
2-ге місце Мудра Єкатерина, Херсонська область, м. Херсон
3-тє місце Погранична Олеся, Львівська область, м. Львів
4-те місце не визначалось
50,0-55,0 кг
1-ше місце Безцінна Руслана, Полтавська область, м. Лохвиця
2-ге місце Поляніна Дарія, Кіровоградська область, м. Олександрія
3-тє місце Єлістратова Дарина, Кіровоградська область, м. Павлиш
4-те місце Франко Тетяна, Херсонська область, м. Херсон
55,0-60,0 кг
1-ше місце Шпаковська Наталія, Миколаївська область, м. Миколаїв
2-ге місце Троян Валерія, Херсонська область, м. Херсон
3-тє місце Яремченко Юлія, Полтавська область, м. Лохвиця
4-те місце Данильчук Тетяна, Вінницька область, м. Ладижин
60,0-65,0 кг
1-ше місце Юреня Анастасія, Львівська область, м. Львів
2-ге місце не визначалось
понад 65,0 кг
1-ше місце Пилипенко Злата, Кіровоградська область, м. Олександрія
2-ге місце не визначалось
Розділ «ката»
Юнаки:
1-ше місце Камінський Роман, Львівська область, м. Львів
2-ге місце Дзинюк Микола, Хмельницька область, м. Хмельницький
3-тє місце Куциняк Кирило, Львівська область, м. Львів
4-те місце Дерев‘янко Олександр, Миколаївська область, м. Миколаїв
Дівчата:
1-ше місце Верещак Дарина, Миколаївська область, м. Миколаїв
2-ге місце Король Юлія, Львівська область, м. Львів
3-тє місце Лазарько Анастасія, Миколаївська область, м. Миколаїв
4-те місце Поляніна Дарія, Кіровоградська область, м. Олександрія