Головна Новини Результати першого дня чемпіонату Європи

Результати першого дня чемпіонату Європи

13 травня 2016р в Тбілісі (Грузія) завершився перший день вагового чемпіонату Європи (European Kyokushin / ShinKyokushinkai Karate Championships). У перший день пройшов чемпіонат серед юніорів в розділі «куміте, а так же, чемпіонат Європи в розділі« »ката», серед юніорів, чоловіків і жінок.
Організатори дуже сильно постаралися і чемпіонат проходить на дуже високому рівні.
Adults Men KATA
1 Konrad Kozubowski Poland
2 Raimundas Paskauskas Lithuania
3 Cristian Boldut Romania
3 Toth Attila Hungary
Adults Women KATA
1 Aleksandra Bukowa Poland
2 Chalita Andersson Sweden
3 Paula Malikowska Poland
3 Alicia Edin SwedenJuniors Men KATA
1 Yaroslav Kovalchuk Ukraine — Ярослав Ковальчук (Украина)
2 Arsen Lebid Ukraine — Арсен Лебидь (Украина)
3 Octavian Rada Romania
3 Kasparas Karalis Lithuania

Juniors Women KATA
1 Raminta Makackaite Lithuania
2 Anastasiia Duziak Ukraine — Анастасия Дузяк (Украина)
3 Cristiana Chirlejan Romania
3 Joana Lopes Gomes Switzerland

Juniors Men ­-60Kg
1 Aleksandar Kostadinov Bulgaria
2 Karim Karimov Azerbaijan
3 Vazha Khutsishvili Georgia
3  Andrius Dubickas Lithuania

Juniors Men 60­-65Kg
1 Bohdan Lemishko Ukraine — Богдан Лемишко (Украина)
2 Oleksandr Svynarenko Ukraine — Александр Свинаренко (Украина)
3 Daniel Bilbak Poland
3 Varushan Parsamyan Armenia

Juniors Men 65­-70Kg
1 Ruslan Sokol Ukraine — Руслан Сокол (Украина)
2 Osvaldas Balcius Lithuania
3 Bence Pantelics Hungary
3 Irmantas Simulionis Lithuania

Juniors Men 70­-75Kg
1 Laurynas Vaicikauskas Lithuania
2 Csongor Ferenczi Hungary
3 Marius Milto Lithuania
3 Preslav Nikolov Bulgaria

Juniors Men 75-­80Kg
1 Otar Esitashvili Georgia
2 Adam Kovacs Hungary
3 Denys Byelykh Ukraine — Денис Белых (Украина)
3 Marius Luksys Lithuania

Juniors Men +80Kg
1 Gytis Ruzgys Lithuania
2 Michal Bekisz Poland
3 Mykhailo Bondarenko Ukraine — Михаил Бондаренко (Украина)
3 Dovydas Lukaitis Lithuania

Juniors Women ­-50Kg
1 Timea Berencsi Hungary
2 Julia Kedzierska Poland
3 Hrystyna Osyka Ukraine — Кристина Осыка (Украина)
3 Diana Sinchilova Ukraine — Диана Синчилова (Украина)

Juniors Women 50­-55Kg
1 Raminta Makackaite Lithuania
2 Emilija Korotkovaite Lithuania
3 Natalia Chrzanowska Poland
3 Natalia Nalewajk Poland

Juniors Women 55­-60Kg
1 Monika Tydikaite Lithuania
2 Ioana Vaida Romania
3 Alina Bezuhla Ukraine — Алина Безугла (Украина)
3 Toth Csenge Hungary

Juniors Women +60Kg
1 Monika Ryzkovaite Lithuania
2 Aiste Tatarunaite Lithuania
3 Roberta Vegerbauer Hungary
3 Tajti Bianka Hungary